Balıkesir İslami Organizasyon
Balıkesir İslami organizasyon firması olarak, tüm düğün ve etkinliklerinizde siz değerli müşterilerimizin en önemli çözüm ortaklarınız arasında yer alıyoruz. İslami düğün organizasyonu düşünen müşterilerimize özel olarak sunduğumuz tüm hizmetler, en ekonomik fiyatlarla verilmektedir. İlahi grupları, semazen gösterileri, tasavvuf musiki ekibi, Hacivat Karagöz oyunları, Kur’an-ı Kerim okumaları gibi aklınıza gelebilecek her türlü İslami organizasyon hizmetini, sizlere profesyonel bir şekilde sunan ekiplere sahibiz.
Balıkesir İlahi Grubu
     
Balıkesir İslami düğün organizasyonlarınızda talep ettiğiniz farklı gruplarla sizlere hizmet vererek, bu özel günün maneviyatının artmasına etki edecek çalışmalar yapmaktayız. Canlı performanslarını muhteşem bir şekilde sergileyerek en güzel ilahileri misafirleriniz için seslendirecek Balıkesir İlahi Grubu, sadece düğünlerinizde değil, nişan, kına, özel toplantılar, açılışlar, sünnet düğünleri gibi farklı her etkinlik için sizlere özel hizmet vermektedir.
Balıkesir Semazen Grubu
Balıkesir semazen grubu gösterileri ile, etkinliklerinizi daha renkli hale getirirken aynı zamanda manevi ortamın daha fazla derinleşmesini sağlayabilirsiniz. Misafirlerinize canlı ilahiler eşliğinde sunulacak olan semazen gösterisi, tüm özel günleriniz ve açılışlarınızda farklı bir ortam oluşmasını sağlamaktadır.
Balıkesir Tasavvuf Musikisi
Tasavvuf musiki grubumuzla da sizlere hizmet vererek, musiki severlerin gönlünde taht kuran en sevilen parçaları alanında profesyonel ekibimiz misafirleriniz için seslendirmektedir.
Yukarıdaki hizmetlerin yanı sıra BalıkesirHacivat Karagöz oyunlarıyla kültür mirasımızın etkinliklerde yer alması gibi, farklı birçok hizmeti de sizlere sunmaktayız…