Balıkesir Mehteran Takımı Kiralama

Osmanlı döneminden günümüze kadar aynı coşku ve heyecanla gelen mehteran, dünyanın en eski bandosu konumunu korumaktadır. Bu mirası günümüzde de yaşatmak için tüm Balıkesir’de hizmetinizdeyiz. Balıkesir Mehteran takımımız, profesyonel kadrosu ve kültürel kostümlerle her türlü etkinliğinizde yanınızda yer almaktadır. Dini etkinliklerde, festivallerde, sünnet düğünlerinde, nişan, kına gecesi ve kız çıkarma programları, açılış ve davetler gibi organizasyonlarda, dillere destan mehter takımı ile sizlerin yanında yerimizi almaktayız.
Tokmağın davula her vuruşunda, üç adımda bir sağa ve sola verilen her selamda, okunan her duada; ölmek için yaşayanların simgesidir Mehter.


Hissettiğimiz Her Ritimde, benimsediğimiz her sözünde, duygularımızı şahlandıran ve orduya güç katandır Mehteran.
Milli ve manevi kimliğimize uygun gösterilerle faaliyet gösteren deneyimli mehteran takımımız, Türkiye’nin en büyük ekibi olma özelliğine sahiptir. Tüm yurt genelinde yürüttüğümüz mehter gösterileri ile izleyenlerin coşkusunu en üst seviyeye çıkarıyor, bu geleneğimizi yaşatmaya devam etmekteyiz.

Balıkesir Mehteran Rezervasyon Kayıtları Devam Etmektedir. Balıkesir Mehteran Kiralama ve Balıkesir Mehteran Fiyatları sonrasında Konser, Düğün, Asker Uğurlaması, İş yeri Açılışı, Sünnet Düğünü gibi etkinlikleriniz için bize ulaşınız. Yaz aylarında yoğun olmamız sebebiyle erken rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. İstanbul’un En büyük Mehter Takımı.

Balıkesir Mehteran Grubu
Mehter takımı kiralamak istediğinizde Balıkesir ve tüm bölgelerinde sizlere hizmet veriyoruz. Bize ulaşınız. Balıkesir’de profesyonel mehter takımı arıyorsanız bizi arayın size fiyat bilgisi verelim. 120 kişilik Türkiye’nin en büyük mehter takımı olan Balıkesir mehteran takımı tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Balıkesir mehter takımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Balıkesir mehteran takımı için bizlerden telefon numaramızı arayabilirsiniz.
Geçmişten günümüze kültürel bağlantı oluşturan mehter takımı hizmetimizi Balıkesir için de sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz düğün organizasyonu, dini sünnet, kına gecesi, dini nişan ve özel açılış mehter takım organizasyonlarını kapsamaktadır.
Mehteran takımlarımız hepimizin bildiği başladığında tüylerimizi diken diken eden mehter marşlarımızı söyler ve düşmana bugün de olduğu gibi korku salar.